Babcia wie najlepiej, czyli kosmetyki z tradycją

W prawie każdym domu babcia pełni rolę osoby, która wie wszystko. Dzieli się ona z resztą rodziny wiedzą i doświadczeniem życiowym. Często babcia pomaga w trudnych sytuacjach oferując swoją pomoc i rady, które przechodziły z pokolenia na pokolenie i każdy członek rodziny mógł z nich skorzystać. Babuszka Agafia przekazuje informacje oraz daje produkty, dzięki którym można cieszyć się zdrowymi i zadbanymi włosami.
Naturalne składniki
Wiele lat temu kobiety nie miały tyle możliwości co teraz. Na półkach sklepowych nie było tak wielu produktów kosmetycznych jak dzisiaj. Kobiety w tamtych czasach korzystały z naturalnych produktów, które miały pod ręką – na łące, polu czy nawet we własnej kuchni. Babuszka Agafia przenosi te produkty do nowoczesności – można korzystać z natury, zamiast nowoczesnych technik i substancji, które wydawać by się mogło mają pomagać, niestety często robią naszym włosom czy skórze więcej krzywdy niż pożytku. Naturalne składniki takie jak wyciągi z ziół czy esencje olejków pozytywnie wpływają na stan skóry i włosów, co potwierdza wiele badań wykonywanych w ostatnich czasach.
Tradycja
Skrzyp, pokrzywa czy różnego rodzaju olejki były wykorzystywane już wiele lat temu. Ludzie metodą prób i błędów, a także w późniejszych czasach badań doszli do tego jakie składniki mają pozytywny wpływ na nasze ciało. Okazało się, że naturalne składniki mają w sobie wiele drogocennych właściwości, które pozytywnie wpływają na stan skóry czy włosów. Tradycja ta przeszła do nowoczesności i coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z jej możliwości.
babuszka agafia to produkty tworzone według tradycyjnych receptur. Są bezpieczne dla skóry, nie uczulają oraz nie niszczą włosów oraz nie pogarszają stanu skóry. Warto z nich korzystać i cieszyć się z tego co może dać nam tak bliska każdemu natura, która często jest niedoceniana.