Tysiące towarów w jednej hurtowni

Nasza oferta handlowa to nie tylko tania odzież. Jej pozostałe produkty to także wyszukana i zdobna biżuteria, szykowne i eleganckie zegarki, również buty proponowane przez polskich producentów oraz drobny sprzęt AGD, który ułatwi i usprawni wszelkie prace domowe. W miejscowości Wólka Kosowska Centrum Chińskie zadba o Państwa potrzeby i wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.
Przede wszystkim cechuje nas profesjonalizm i fachowość wykonywanej działalności. Dowodem na ciągłe doskonalenie naszych możliwości jest nasze wielkie centrum, które rozpościera się na przestrzeni zajmującej sześć ogromnych hal handlowych oraz dobudowane cztery magazyny. Teren ten obejmuje więc kompleks budynków, który kryje w sobie szeroki asortyment. W wiosce Wólka Kosowska Centrum Chińskie wciąż zaskakuje swoich Klientów nieustannie wzrastającą ofertą produktów. Jako największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce oraz w naszej części Europy stanowi punkt dystrybucji asortymentu z dalekiej Azji, a konkretnie z wielu krajów tamtego kontynentu, jak na przykład Chiny, czy Wietnam. Wciąż nawiązujemy nowe współprace, które skutkują rozrostem oferty, którą kierujemy w Państwa stronę. Jej atutem jest to, że ceny nigdy nie będą stanowić przeszkody w nabyciu upragnionego towaru. To bardzo istotne z punktu widzenia nabywcy. Nasze centrum ma swoją siedzibę w wspomnianej już Wólce Kosowskiej, która zlokalizowana jest około 25 kilometrów od naszej stolicy. Położona jest przy drodze z Radomia do Warszawy, co powinno pomóc w znalezieniu naszego centrum. W owej miejscowości Wólka Kosowska Centrum Chińskie działa już od wielu lat, nieustannie widniejąc w rankingach jednych z najlepszych na rynku.
Obszar ponad czterdziestu hektarów robi wrażenie, tym większe wrażenie robi asortyment składający się z tysięcy produktów, które czekają na swoich Nabywców. Nasze sklepy i hurtownie zadbają o to, by nasi Klienci znaleźli najbardziej potrzebne im w danej chwili towary i znowu do nas powrócili. Wszystkim naszym Odbiorcom życzymy udanych i owocnych zakupów oraz dużo radości ze spędzonego w naszym centrum czasu.